• Новак
Летен Спортски Елек хананс, Машки Тесен Фитнес Костум Без Ракави Со Тркалезен Врат Кошарка Трчање Јога Елек За Брзо Сушење

Летен Спортски Елек хананс, Машки Тесен Фитнес Костум Без Ракави Со Тркалезен Врат Кошарка Трчање Јога Елек За Брзо Сушење

Rating 
DEN 316.64

Достапност
Производот е достапен

Големина : м Биста : 98-108см/38,58-42,52" Половината : 100см/39,37" Должина : 75см/29,53" Големина : Л Биста : 102-112см/40,16-44,09" Половината : 104см/40,94" Должина : 77см/30,31" Големина : XL Биста : 106-116см/41,73-45,67" половината : 108см/42,52" должина : 79см/31,10" големина : 2хл биста : 110-120см/43,31-47,24" половината : 112см/44,09" должина : 81см/31,89" големина : 3хл биста : 114-124см/44.88-48.82" половината : 116см/45.67" Должина : 83см/32.68" 4-Насочната конструкција на истегнување се движи подобро во секоја насока, цврсто Прицврстена,како втора кожа. Погоден за сите спортови во затворени простории и на отворено,како што се : трчање,кошарка,вкрстена обука и сл. Меките ткаенини што дишат и ја отстрануваат влагата ве одржуваат суви и удобни.Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 100% Полиестерген : малеколор : Црна Големина : Кслокација : Секојдневен Стил; Дневен Изглед; Дома; Шопинг; Дружење; Одмор; Одмор; Одмор; Сезона На Плажи : Летно Време : Сите Временски Услови Како да се мие : Машина За Перење; Рачно Перење што добивате : 1 Еез Машки Врвни Вниманието : . 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам. 2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите. 3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување. Ткаенините Што Се Перат во машина, Меки, дишат и ја отстрануваат влагата, ве одржуваат суви и удобни. Дизајнот без ракави овозможува природен опсег на движење, Опремен Прави Удобно Овозможува Простор за Дишење и Останување Ладен. Материјалот има придобивки за карактеристиките што дишат и ја отстрануваат влагата,но допира не премногу мек за да се спореди со памучниот материјал. Атлетски Стил : тренинг, бејзбол, кошарка, фудбал, Американски фудбал, Бодибилдинг, Сквотирање, тренинг со тегови, циклус, јога, теретана, фитнес. Ве молиме внимателно прочитајте ја табелата со големини пред да ја купите, можете да ја видите табелата со големини на сликите и описот, благодарам.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката