• Новак
8gb Меморија Леново Легија, 15imh05, 15IMHg05, 16ACHg6, 16ITHg6, S 15ACH6, S 15ARH5

8gb Меморија Леново Легија, 15imh05, 15IMHg05, 16ACHg6, 16ITHg6, S 15ACH6, S 15ARH5

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

8gb Меморија Леново Легија, 15imh05,15 IMHg05,16 ACHg6,16 ITHg6,S7 15 ACH6, S7 15arh5 големи бренд само. БЕСПЛАТЕН БРЗ домашен превоз, доживотна гаранција, 100% компатибилна гаранција, брод истиот работен ден ако нарачате пред 3 ЧАСОТ ПО ПОЛНОЌ. Доживотна гаранција, испраќајте го истиот работен ден ако нарачате пред 3 ЧАСОТ ПО ПОЛНОЌ, освен викенд и одмор, 100% компатибилна гаранција. Сосема Нова, доживотна гаранција, 100% компатибилна гаранција, брод истиот ден ако нарачате пред 2 ЧАСОТ ПО ПОЛНОЌ, освен викенд и одмор.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката