• Новак
Виикеи Кардиган Џемпери За Жени Дозвола под 1 10. Женски Џемпери Жени Мода Лабава Голема Големина Еднобојна Хауба Долги Ракави Џемпер Врвови

Виикеи Кардиган Џемпери За Жени Дозвола под 1 10. Женски Џемпери Жени Мода Лабава Голема Големина Еднобојна Хауба Долги Ракави

Rating 
DEN 559.84

Достапност
Производот е достапен

Жените Мода Лабава Голема Големина Еднобојна Хауба Долги Ракави Џемпер Врвовиспроверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : quosual V Вратот Маица, транспарентна мрежа деколте, краток ракав/ракави, рамен полите заврши, основни еднобојни, трендовски и елегантен.`+Прилика : Одлично За секојдневно носење во затворени или надворешни врати, Датум,Одмор,Плажа,Вокација, Дружење, ви дава мода и среќа.Се Што Сакаме Е Да Ви донесеме Поинаква Мода. Ве Прави Мода И Уникатен Секој Ден. Информации за производот : Сезона : Сите Сезонски Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Обична Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Рачно Перење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1xwomenени Tops Size : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 110cm/43.31" Ракав : 46cm/18.11" Должина : 68см/26.77" . Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 112см/44.09 "Ракав : 47см/18.50 " Должина : 70см/27.56". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 114см/44.88 "Ракав : 48см/18.90 " Должина : 72см/28.35". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 116cm/45.67 "Ракав : 49cm/19.29 " Должина : 74cm/29.13". Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 118cm/46.46 "Ракав : 50cm/19.69 " Должина : 76cm/29.92". Големина : XXXL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 120cm/47.24" ракав : 51cm/20.08 "Должина : 78cm/30.71" кардиган џемпери за жени,џемпери за жени плус големина,џемпери за жени дозвола под 1 10.00,летни џемпери за жени 2023,женски џемпери. Овој џемпер со висок врат со меки ракави На Лактот Од Виикеи е задолжителен предмет за модата. Тој е мек и удобен, а истовремено лесен и висок. Овој џемпер има совршен сјај и е совршен предмет за трпезариска маса! Може да се комбинира со вашите омилени фармерки за пообичен изглед, или може да се комбинира со вашите омилени панталони за излегување навечер. Материјал : Изработен од висококвалитетна ткаенина за мешавина од памук, мека и пријателска за кожата, отпорна на абење и еластична, дише и апсорбира пот, лесна за перење и брзо сушење, удобна за удобен И Разноврсен Џемпер,изработена од растеглива ткаенина што дише,не премногу густа или тенка и добро се вклопува чувајте пријатно. Изглед : плетениот кардиган со близок ракав со долги ракави со џебови го прифаќа дизајнот со цврста боја, подобро покажувајќи го вашиот шарм, убавина, елеганција, фигура и виталност.Овој лесен кардиган со вграден дизајн кој ја ласка вашата фигура, класична цврста боја и плетена за уникатен стил, ќе се чувствувате сигурни и удобни во овој кардиган со цврста боја. Прилики : Идеален И За внатрешни и за надворешни настани, совршен за домашна облека, забава, одмор, одмор, патување, крајбрежје, плажа,шопинг и секојдневен живот, Многу модерен со сандали, кожени чевли, плимсоли, високи потпетици, фармерки, Маица, елек, трегер, ѓердан, чанти, чанти со едно рамо и така натаму.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката