• Новак
Голем Капацитет Молив Случај, Ноќта На Вештерките Смешни Тиква Скелети Шема Молив Торбичка Прегради Молив Торба

Голем Капацитет Молив Случај, Ноќта На Вештерките Смешни Тиква Скелети Шема Молив Торбичка Прегради Молив Торба

Rating 
DEN 159.84

Достапност
Производот е достапен

Текан големи кутии за моливи голем капацитет 2 прегради оксфорд платнена торбичка со моливи за тинејџерски момчиња девојчиња ученици. Изработен од полиестерски материјали, обезбедува издржливост и заштита за вашите скапоцени алатки за пишување. Со својот паметен распоред, можете уредно да организирате пенкала, моливи, гуми за бришење, supplетски материјали и многу повеќе, избегнувајќи проблеми со преполн работен простор или кеси.Ефикасно Складирање : 2 прегради со патент чувајте ги вашите канцелариски предмети во совршен ред, што го олеснува брзото наоѓање на она што ви треба.Стилски Дизајн : елегантен И модерен Ноќта На Вештерките Смешни скелети од Тиква дизајнот на моделот на кутиите со моливи го надополнува вашиот стил и додава допир на софистицираност во вашата колекција канцелариски материјал. Изберете од низа бои што одговараат на вашата личност и преференции.Пренослив и Компактен : Однесете го каде и да одите! Неговата лесна и компактна големина совршено се вклопува во секоја торба или ранец. Погоден за секојдневно складирање на ситници во училиште, канцеларија, патување или шминка итн. Торбичка со молив изработена Од Оксфордска ткаенина( полиестер), Издржлив мазен патент. Кутии за моливи за тинејџери и возрасни со 2 прегради. Кесата со молив е со димензии 8,3 х 2 х 4 инчи. Мути-Функција : Погоден за училиште, канцеларија, патување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката