• Новак
тангнада дома текстил складирање преклопување торба за складирање облека ќебе јорган плакарот џемпер организатор бо торбичка в

тангнада дома текстил складирање преклопување торба за складирање облека ќебе јорган плакарот џемпер организатор бо торбичка

Rating 
DEN 319.84

Достапност
Производот е достапен

Торба За Складирање Што може да се преклопи Облека Ќебе Јорган Плакар Џемпер Кутија За Организатор Спецификација : Материјал : неткаен ткаениниза : прибл. 60*43*36 см со оваа убава торба за складирање на јорган, можете да го задржите масивниот јорган и густата облека откако ќе помине зимата, заштедувајќи простор лесно држејќи ги црвите подалеку од високиот капацитет нуди неверојатна способност за складирање изработена од висококвалитетна неткаена ткаенина, влага и мувла, мантил, јакна со памук, перници, ќебе, итн суперфина технологија за шиење, издржлив и тврд дизајн на рачно држење и во левата и во десната страна може да се преклопи кога ќе се вклучи ќебе неискористен пакет : само торба за чување 1 х, други додатоци не се вклучени забелешка : ве молиме дозволете грешки од 1-3 см поради рачно мерење бојата прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква на мониторот на вашиот компјутер бидејќи мониторите не се калибрирани исто лесен и едноставен за употреба. Квалитетен материјал : изработен е Од Висококвалитетен Материјал,издржлив и нетоксичен, не е лесен за бледнеење и кршење, може да се нанесува долго време. Деликатен подарок : овие украси за домаќинство може да се дадат како подарок на вашите семејства или пријатели на 4 јули, Денот На Мајките, Денот На Татковците, свадбите, роденденските забави, матурските забави, прославите, годишнините итн. домашен декор,подароци за затоплување на куќата нов дом,украси за бајрам за дома,основни работи за домот,дозвола за декор на домот,декор за соба,украси за забава за дипломирање 2022 година,декор за бања,декор за ѕид,декор за спална соба,декор за градина,канцелариски декор,roomетски декор за соба,украсни перници,декор за кујна,декор за дневна соба,декор за бохо,декор за roomетска соба,декор на отворено,килими за бања,организатор на бања,бања декор,декор за спална соба,додатоци за бања,roomетски декор за соба,декор за дневна соба,полици за бања. Гаранција за задоволство : Секој производ е темелно и ригорозно тестиран. Ако не сте задоволни, ве Молиме контактирајте не Hqlecpe во секое време, имаме услуги на клиентите 24 часа онлајн за вас.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката