• Новак
Inktastic Носам Жолта И Сина Боја За Мојата Сестра Даунов Синдром Подарок Бебе Момче Или Бебе Девојка Боди

Inktastic Носам Жолта И Сина Боја За Мојата Сестра Даунов Синдром Подарок Бебе Момче Или Бебе Девојка Боди

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Носам Жолта И Сина Боја За Мојата Сестра Даунов Синдром Свесност За Новороденчиња Ползавец. Inktastic Носам Жолта И Сина Боја За Мојата Сестра Даунов Синдром Свесност За Новороденчиња Боди Со Кратки Ракави Унисекс Банана Жолта 24 Месеци. Носам Жолта И Сина Боја За Мојата Сестра Даунов Синдром Свесност За Новороденчиња Ползавец. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. светскиот ден март лента едно парче новороденче ползавец.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката