• Новак
Балеф Женско Термално Руно Полу Патент Дупки За Палци Дуксери Со Долги Ракави Корална Големина XL

Балеф Женско Термално Руно Полу Патент Дупки За Палци Дуксери Со Долги Ракави Корална Големина XL

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Производот е достапен

Балеф Женски Термички Руно Полу-Патент Палци Долги Ракави Дуксери За Трчање Со Корална Големина XL супер-топло четкано микро-мрежно руно внатрешноста ја отстранува влагата. Вградениот крој обезбедува удобност до кожата, ако сакате порелаксирано вклопување, подобро зголемете ја големината 1-2 отколку обичната. Длабок полупатен преден дел за вентилација, патентната гаража нема да ви ја разгори брадата, нацрт-размавта го одржува студот надвор. Џебот од кенгур со два ПАТЕНТИ НА ЈКК нуди многу простор за држење на телефонот или клучевите и нивно чување безбедни. Ракавите раглан нудат природен опсег на движења во спортска кошула дизајнирана со манжетни за палецот за да ги загрее рацете. Рефлектирачките логоа нудат поголема видливост при обука со слаба осветленост.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката