• Новак
- ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ за 1988-Бмв 750ил Црево Стегач за бмв 750ил

- ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ за 1988-Бмв 750ил Црево Стегач за бмв 750ил

Rating 
DEN 1583.84

Достапност
Производот е достапен

ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ ЗА 1988-2001 Бмв 750ил Црево Стегач за БМВ 750ил БЕЛЕШКИ42-48 мм. 42-48мм Оди-Делови Доживотна Гаранција. Ги исполнува или Надминува сите барања за владини стандарди за безбедност. Оем Квалитет По Попуст Цени-висок квалитет и гарантирано ќе одговара.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката