• Новак
Кали_стор Резервоарот Блузи Со Вграден Градници Плус Големина Резервоарот Блузи За Жени Летни Ракави Лажичка Вратот Маици Блузи Обичните Памучни Маици Туники Кош?

Кали_стор Резервоарот Блузи Со Вграден Градници Плус Големина Резервоарот Блузи За Жени Летни Ракави Лажичка Вратот Маици Блузи

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

Женски Елек Со Копчиња Моден Елек Цврста Боја Камизола Секси Врвови Без Ракави 1x Врвови Женскихуета : Функција За Молив : без ракави, кошула со пруги, боја за вратоврска, лесна, дише, лабав стил, пријателска за кожата, удобна, дише, лето, тренинг. Обични блузи за тенкови за жени, лабаво вклопување, летна кошула без ракави, кошула за боја на вратоврска, блузи за тинејџерки, модни блузи за тенкови со пруги за дами, слаби слатки врвови за резервоари за шиење за јуниори. Натпревар : Спарете го овој основен резервоар со слаби фармерки, демин шорцеви, здолништа, хеланки, панталони, сандали, потпетици, чизми и ѓердан за симпатичен изглед!. Повод : Обичен резервоар за секојдневен, дневен, канцеларија, работа, училиште, улица, состаноци, шопинг, забава, фестивал, клуб, патување, плажа, одмор, тренинг, јога итн. Погоден за пролет, лето и fall. Нега на облека : машина за перење Или миење раце ладно, се препорачува миење раце, не белење, сушење на линија.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката