• Новак
Божиќна Честитка Од Етел Паркинсон Постер Печатење Од Мери Еванспетер И Зора Колекција Копе

Божиќна Честитка Од Етел Паркинсон Постер Печатење Од Мери Еванспетер И Зора Колекција Копе

Rating 
DEN 215.84

Достапност
Производот е достапен

Божиќна Честитка Од Етел Паркинсон Постер Печатење Од Мери Еванспетер И Зора Колекцијата Cope (18 X 24) ќе направи совршен додаток на вашиот дом или канцеларија или примач на подароци. Ова лиценцирано Ликовно Печатење беше репродуцирано На Врвна Тешка Берзанска Хартија која ги доловува сите живописни бои и детали за оригиналот. Овој прекрасен Отпечаток На Постер За Ликовна Уметност е подготвен за закачување или врамување и бродови во преголема цевка за максимална заштита. Божиќна Честитка Од Етел Паркинсон Постер Печатење Од Мери Еванспетер И Зора Копе Колекција (18 Х 24).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката