• Новак
Пајл Дами Врвка Атлетски Пуловер Слободно Време Пад Дуксери Божиќ Спортски Дуксер Дуксери Стил Г М

Пајл Дами Врвка Атлетски Пуловер Слободно Време Пад Дуксери Божиќ Спортски Дуксер Дуксери Стил Г М

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Дуксери Дуксер, Пуловер Со Качулка Со Долги Ракави, Дуксери Со Врвки, Божиќна Божиќна Дуксерка Тип : Дедо Мраз Печатење, Качулка, Џебови, Врвка За Влечење Боја : Како Што Покажува Сликата (Опционално)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 92% полиестер, 8% Spandexneckline : Hoodedlength : Должини На Колковите Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Aut Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Датуми, Филмови Карактеристики : 1. Женскиот пуловер со дуксери изработен од еластична и мека лесна ткаенина,е врвен дуксер што прави да се чувствувате добро за кожата.2. Слатки Есенски Зимски Божиќни дуксери за жени кои имаат цврста боја, чипка споена, шуплива, пуловер, качулка, прилагодлива врвка за влечење, со симпатичен џеб од кенгур напред.3. Женските Божиќни дуксери со долги ракави дизајнирани со секојдневен стил, лесни за носење со хеланки, слаби фармерки или џогери за пријатен трендовски изглед.4. Дружете се во удобност и стил,есенските облеки погодни за секојдневниот живот, домот,работата,состанокот,клубот,дружењето,трчањето и повеќе прилики.5. Модни дедо мраз печати пуловер дуксери/ секојдневна облека за жени/дуксери со џеб/Божиќни врвови за влечење.Содржина на пакетот : 1 х Женски Дуксер (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Божиќни Дуксери, Божиќни Секојдневни Блузи, Туники Со Долги Ракави Пуловер Дуксери со Џеб. Материјал-92%Полиестер, 8%Спандекс. Женскиот Пуловер Со Дуксери Изработен од Еластична и Мека Лесна Ткаенина, Е Удобен Дуксер Што Прави Да се Чувствувате Добро за Кожата. Дизајн - Божиќни Секојдневни Дуксери, Дедо Мраз Печатени, Дуксери Со Долги Ракави, Божиќен Пуловер, Качулка, Опуштено Вклопување, Прилагодлива Врвка За Влечење, Џеб Од Кенгур. Овие Обични Врвови Одат Совршено За Пролет, Aut и Зима. Повод-Погоден За Секојдневно, Трчање, Забава, Работа, Џогер, Состанок, Училиште, Спорт, Одмор или Секојдневно Секојдневно Носење, Тоа е Одлична Идеја За Подарок За Божиќ, За Празници. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката