• Новак
Moobody 2-20nm Претходно Поставени Вртежен Момент Клуч Приклучок Малку Комбинација Во Домаќинство Сетови Повеќенаменски Алатки Алатка Комплет Алатник Рачна Алатка Пос?

Moobody 2-20nm Претходно Поставени Вртежен Момент Клуч Приклучок Малку Комбинација Во Домаќинство Сетови Повеќенаменски Алатки

Rating 
DEN 1324.64

Достапност
Производот е достапен

Ова е многу корисна алатка. има фина точност, фино преклопување и широк спектар на апликации, користејќи хром ванадиум челик и со изработка од индустриско одделение, што го прави производот да има долг работен век, ајде и пробајте го. Карактеристики : . Производот има фина точност, фино преклопување и широк спектар на апликации. Различни комбинации, нема потреба да се повторува купување, заштеда на простор и пари. Производот има удобен зафат, убаво чувство и удобен за употреба. Конфигурацијата е богата и целосна, што може да одговара на повеќето завртки со мал вртежен момент. Вртежниот момент прифаќа прецизност технологија на производство и има карактеристики на високи прецизности. Широк-на апликации : погоден за различни индустрии за задоволување на различни потреби, како што се -, автомобил-и производ собранието. Со функцијата за брзо ослободување, ракавот може лесно да се инсталира или отстрани со притискање на копчето за брзо ослободување. Двонасочна глава за крцкање, користена во насока на стрелките на часовникот и спротивно од стрелките на часовникот, прекинувач со еден клуч, удобен и брз. Ракавот е изработен ОД ЦРВ, битот е направен и процесот на гаснење е отпорен на абење и отпорен на корозија. Спецификации : . Материјал : челик. Вртежен момент - : 2~20нм. Интерфејс : 14". Должина продолжување прачка : 100мм / 3.9 во. Точност : 8%. Резолуција : 0,2 Nm. Шестоаголен приклучок : 4мм, 5мм, 6мм, 7мм, 8мм, 9мм, 10мм, 11мм, 12мм, 13мм, 14мм. Шестоаголни битови : Н2, Н2 , 5,, Х5, Н6,. Ѕвезда битови : Т20, Т25, Т27, Т30, Т40, Т45. Крос-бит : PH1, PH2, PH3. Рамен бит : SL2. 5, SL4, SL6. Големина на пакетот : 265 * 100 * 55мм / 10.4 * 3.9 * 2.2 во. Тежина на пакетот : 1030гр / 2,3 фунти. Пакување Листа : . 1 * Вртежен Момент . 1 * Продолжување Прачка. 1 * Универзален Јазол. 1 * Држач За Битови. 11 * Шестоаголен Приклучок. 8 * Хексагонални Малку. 6 * Ѕвезда Малку. 3 * Крст-Битна. 3 * Рамен Бит производот има добра точност, фино преклопување и широк спектар на апликации. Различни комбинации, нема потреба да се повторува купување, заштеда на простор и пари. Производот има удобен зафат, убаво чувство и удобен за употреба. Конфигурацијата е богата и целосна, што може да одговара на повеќето завртки со мал вртежен момент. Вртежниот момент прифаќа прецизност технологија на производство и има карактеристики на високи прецизности.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката