• Новак
Колиша Дами Скокач Врвови Зимски Топол Џемпер Пуловер Со Долги Ракави Пријатни Еднобојни Плетени Џемпери Темносина М

Колиша Дами Скокач Врвови Зимски Топол Џемпер Пуловер Со Долги Ракави Пријатни Еднобојни Плетени Џемпери Темносина М

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Зимски Топол Џемпер, Плетени Џемпери,Секојдневен Лабав Скокач Со Пуловер Тип На Шема : Еднобојна, Обична Боја : Беж, Темносина, Сива, Сина, Црна, Каки, Кларет(По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL(Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% Полиестер 35% Памучно Деколте : Каул должина на ѓердан : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Пролет, Aut,Fall,Зима,Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Улица, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работни Карактеристики : 1. Ткаенина : Полиестер и памук, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.2. Дизајн : Цврст Џемпер Со Пуловер Со Копчиња Со Асиметрична Обвивка, мода и Уникатен. Тоа Е Задолжителна Блуза за Вашата Гардероба Воumn и Зима!3. Карактеристика : Овој Џемпер е Опремен со Врат Од Крава, Цврста Боја, Плетени, Долги Ракави и Во Секојдневни И Лабави Џемпери во Стил, Плетени Врвови За Fall, Зима и Претходна Пролет.4. Повод : Погоден За Секојдневен, Дневен, Одмор, Кампување, На Отворено, Скијање, Канцеларија итн. Совршен За Пролет, Fall и Зима, само спарете се со хеланки, слаби фармерки и чизми за шик изглед!Содржина на пакетот : 1 Х Женски Џемпер (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Зимски Топол Пуловер Скокач, Секојдневен Лабав Плетен Џемпер, Пријатни Џемпери со Долги Ракави. Материјал-65% Полиестер 35% Памук, Пријатна, Мека и пријателска За Кожата, Удобна за Носење. Каузален Џемпер За Жени Носат Во Пролет, Fall, Зима. Дизајн - Овој Есенцијален Џемпер Од Ладно време Кој Содржи Врат Од Крава и Долги Ракави Со Трендовски Копчиња Декор, Со Неправилна Линија На Полите и Долг Ракав, Ткаенината Нуди Пријатно Вклопување!. Повод - Овој Шик Топол Џемпер Е Погоден За Жени, Дами, Помлади Млади Или Стари Да Носат За Секојдневно Носење, Канцеларија, Состаноци, Забава, Училиште, Одмор, Патување, Зима, Fall, Пролет Итн. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката