• Новак
Инктастична Те Сакам Најжестоко Остин Подарок Бебе Девојка Боди

Инктастична Те Сакам Најжестоко Остин Подарок Бебе Девојка Боди

Rating 
DEN 255.84

Достапност
Производот е достапен

Фан Џејн Остин ќе флип за оваа прекрасна Те Сакам Најжестоко дизајнирајте подарок За Бебешки боди за читателот. Нашите унисекс едноделни бебешки боди прават одличен подарок за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Идеален подарок за секој нов родител кој ќе сака по еден во секоја боја. Бебе Боди. Инктастична Те Сакам Најжестоко Остин Новороденче Краток Ракав Боди Женски 0040 Црно Новороденче. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. џејн читање читател книги литература гордост предрасуди едно парче новороденче ползавец hws.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката