• Новак
Костими морис Лв140бв Далмација Црна Бела Перика Костим

Костими морис Лв140бв Далмација Црна Бела Перика Костим

Rating 
DEN 539.04

Достапност
Производот е достапен

Морис е Клиент на ѕвездите. Ние сме добро познати по нивниот уникатен живот како маскота и костими за животни, костумите морис горила ги користеа буквално стотици волшебници, ТВ емисии и во многу играни филмови. Ние обезбедуваме атрактивни Носии кои се многу удобни со високи стандарди. Можеме да ги однесеме сите во светот на имагинацијата каде што патуваат со своите ѕвезди. Половина црна, половина бела во панк стил. Има 101 причина да ја сакате оваа перика. Црна/бела карактеристикидалмација Црна Бела Перика Костимиспецификации Боја : Црно-СКУ : МЦ765614 Морис е Клиент на ѕвездите. Ние сме добро познати по нивниот уникатен живот како маскота и костими за животни, костумите морис горила ги користеа буквално стотици волшебници, ТВ емисии и во многу играни филмови. Ние обезбедуваме атрактивни Носии кои се многу удобни со високи стандарди. Можеме да ги однесеме сите во светот на имагинацијата каде што патуваат со своите ѕвезди. Половина црна, половина бела во панк стил. Има 101 причина да ја сакате оваа перика. Црно/бело Карактеристики Далмација Црна Бела Перика Костим. Спецификации Боја : Црна. - ШКУ : МЦ765614.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката