• Новак
Куоф Дуксер Дуксер Зимски Спортски Џемпер Моден Контраст Обоен Џемпер Обичен Спортски Џемпер Дуксери За мажи Сива 1X

Куоф Дуксер Дуксер Зимски Спортски Џемпер Моден Контраст Обоен Џемпер Обичен Спортски Џемпер Дуксери За мажи Сива 1X

Rating 
DEN 261.44

Достапност
Производот е достапен

Куоф Дуксер Дуксер Зимски Спортски Џемпер Моден Контраст Обоен Џемпер Обичен Спортски Џемпер Дуксери За мажи Сива 1xsize Табела : Големина : М Биста : 121cm/47.64" Рамо : 48cm/18.90" Ракав : 67cm/26.38" Должина : 74cm/29.13"Големина : L Биста : 126cm/49.61" Рамо : 50см/19.69" Ракав : 69см/27.17" Должина : 76см/29.92"големина : Xl Биста : 131см/51.57" рамо : 52см/20.47" ракав : 71см/27.95" должина : 78см/30.71"големина : xxl Биста : 137см/53.94" рамо : 54см/21.26" Ракав : 73см/28.74" Должина : 80см/31.50"големина : Хххл Биста : 143см/56.30" рамо : 56см/22.05" ракав : 75см/29.53" должина : 82см/32.28"Пол : Мен2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни.4. Носењето ќе направи да изгледате поубаво.3.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Повод : Секојдневно, Секојдневно Како да се мие : Ладно Миење Раце, Закачување Или Сушење На Линија : Четири Сезони Вклопуваат : Одговара на големината на стилот : Секојдневен, Моден што добивате : 1 Компјутер Машки Џемпери Length : Long1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Куоф Дуксер Дуксер Зимски Спортски Џемпер Моден Контраст Обоен Џемпер Обичен Спортски Џемпер Дуксери За мажи Сива 1 X. Боја И Големина : Сива;1x. Материјал : Полиестер. Прилика : Погоден е За Секојдневно Носење,Одмор,Канцеларија,Забава И Одмор Итн. Висококвалитетен Материјал : Изработен е Од Мека, Еластична И Мазна Ткаенина и Не Е Лесно Да Исчезнат. Специјален Дизајн и Уникатна Структура : Длабоко Сакан Од Луѓето,Тоа е Од Суштинско Значење За Мажите 2023 година. Совршен Подарок : Тоа е Толку Совршено. Можете Сами Да Го Носите Или Да Го Подарите На Вашите Најблиски Или Пријатели. Висококвалитетна Услуга : Ние Ќе Ви Служиме Сесрдно И Ќе Ви Обезбедиме Висококвалитетна Услуга По Продажбата.Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Консултирајте Се Со Нас~ Ви Посакувам Среќен Шопинг~.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката