• Новак
Имитан Женски Танцување Патики Дише Одење Џез Танц Чевли Модерни Секојдневни Чевли Црна 8

Имитан Женски Танцување Патики Дише Одење Џез Танц Чевли Модерни Секојдневни Чевли Црна 8

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Женски, Девојки, Девојче, Возрасни, Деца, Млади, Тинејџерски Стил : Танцови Чевли, Танцови Патики, Џез Чевли, Амортизирање Патики, Чевли За Танцување, Чевли На Платформа, Атлетски Чевли Тип На Шема : Цврста боја : црна, црна златна, црна црвена, бела, црна пудра, црна сива, бела сина, црна виолетова (По Избор)Големина : САД 10С, САД 11С, САД 11.5 C, Сад 12c, Сад 13c, Сад 1y, Сад 2y, Сад 2.5 Y, Сад 3y, Сад 5.5, Сад 6.5, Сад 7.5, Сад 7.5, Сад 8, Сад 8.5, Сад 9, Сад 10 (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : мрежен материјал за ѓон : puheel тип : прицврстување на платформата : Тип На Чипка На Прсти : ВИСИНА НА ТРКАЛЕЗНА ЦЕВКА : НИСКА СЕЗОНА : ПРОЛЕТ, лето, Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, Дневни, Внатрешни, Надворешни, Спортски, Танцови Карактеристики : 1. Удобен материјал со висока пропустливост, брзо сушење и удобно носење. Одлична вентилација со материјал за обложување на мрежа. Не е лесно да се замагли откако ќе го носите долго време.2. Стапалата на СТП се живи за издржливост и влечење, лесна врвка со мрежа што дише и практично влечење на петицата.3. Удобен ѓон со амортизација на воздухот, дизајн на дебела пета, обезбедува функција за амортизирање, еластична и удобна.4. Удобни чевли за танцување, дизајн со низок врв и врвка, практични и модерни, безбедно се вклопуваат во стапалото, отпорни на абење и отпорни на удари.5. Исклучителната изработка на шевовите и вниманието на деталите ги прават чевлите многу издржливи.6. Овој танцов чевел е погоден за џез, навивање, модерен танц, уличен џез, зумба, балет, обука за народен танц и танц.Содржина на пакетот : 1 Пар Чевли За Танцување (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Материјал : стп+ѓон за Воздушно Перниче. Квалитетни горни џез патики што дишат за жени, супер лесна структура, висока густина и дишење. Мекиот, мрежест горен дел и поставата што дише ги одржуваат нозете ладни и суви. Ѓон за воздушно Перниче : уникатниот ѓон со воздушно перниче обезбедува сигурен стисок, добра заштита и доволно амортизирање, ги прави нашите патики најдобар избор за модерен танц, часови по аеробик и секојдневно носење. Можете да го носите и на отворено. Сплит Ѓон : сплит-единствена конструкција овозможува флексибилност додека правите различни танцови чекори.Слободно можете да се истегнете додека танцувате и да се потопите. Удобно и Лесно : Олеснете го ударот при слетување, намалете го заморот и подобрете ја воздушната пета на перформансите.Лесно за одење и тешко е да се биде уморен. Применливо : Совршено За вашиот модерен танц или танц атлетски спортски час, јога, џез, уличен џез, навивање, аеробик, замав, модерен танц тренинг, танц со брз чекор, народен танц, одење, тренинг за танц итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката