• Новак
Декстер ОСКА К 10-12к Комплет За Поправка На Дебеломер На Сопирачките

Декстер ОСКА К 10-12к Комплет За Поправка На Дебеломер На Сопирачките

Rating 
DEN 1357.44

Достапност
Производот е достапен

Овој комплет за поправка доаѓа со се што ви треба за да ги замените оштетените или истрошените делови на постојниот дебеломер. Вклучува 4 о-прстени, 2 клипни заптивки, 2 чизми и 1 завртка за крварење. Карактеристики 10 - 12к комплет за поправка на дебеломер на сопирачките-SKU : KSAO588419 овој комплет за поправка доаѓа со се што ви треба за да ги замените оштетените или истрошените делови на вашиот постоечки дебеломер. Вклучува 4 о-прстени, 2 клипни заптивки, 2 чизми и 1 завртка за крварење. Карактеристики 10-12к комплет за поправка на дебеломер на сопирачките. - ШКУ : КСАО588419.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката