• Новак
Миленичиња Life ® Лижат И Глодаат Ладење Мраз Конус Замрзнување И Џвакање Фрлање Водоотпорен Лебдечки Миленичиња Куче Играчка

Миленичиња Life ® Лижат И Глодаат Ладење Мраз Конус Замрзнување И Џвакање Фрлање Водоотпорен Лебдечки Миленичиња Куче Играчка

Rating 
DEN 172.48

Достапност
Производот е достапен

Животот На Миленичето 'Лижете И Гризете" ледената играчка за ладење со вода за полнење со вода е одлична за сопствениците кои сакаат да ги одржуваат своите кучиња ладни во тие топли временски денови. Мразовите всушност се полнат со вода, а потоа корисникот става токму во фрижидер или замрзнувач! Изладете ја саканата температура и текстура, без разлика дали е ладен мраз или ладен! Одлична алтернатива за кучиња со дијабетес отколку нездравите зашеќерени мразови. Играчката за лижење и Глодање мраз, исто така, помага да се спречи топлотен удар или други болести поврзани со топлина и ја одржува устата ладна и освежена, додека помага во масажа на непцата и совршена за кучиња и кученца за време на фазите на никнување на забите. Достапно во Повеќе Бои. Водич за големина : Димензии На Големина Lx Wx H (Во Инчи) : 5,9 x .4 х 2.75 Миленичиња Живот Мразови Ладење "Лижат И Глодаат" Вода Пополнување И Замрзнување Гумени Куче Џвакање И Заби Играчка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката