• Новак
Џада Играчки-Приказна ЗА Играчки РК, Летање Зуи Лајтјеар

Џада Играчки-Приказна ЗА Играчки РК, Летање Зуи Лајтјеар

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Оваа дрска анимациска авантура-базирана на популарните играчки од креативната работилница Пиксар - ги води на возбудливо патување заедно со старите и новите пријатели. Таму дознаваат дека за играчка, светот е многу поголем отколку што некогаш замислувале. Со Приказната ЗА ИГРАЧКИ Рк Кабриолет Со Баз, Дики Играчки претставува соодветно "продолжение". Овој играчки автомобил со радио далечински управувач има трајно прикачена зуи светлосна фигура со турбо функција - исто како што треба да биде за брзото Зуење. Далечинскиот управувач може да го управува автомобилот напред, наназад и лево и десно. Со него, децата на возраст од 3 и повеќе години сигурно ќе станат обожаватели на овие возбудливи приказни и ќе го откријат светот На Приказната За Играчките на свој начин. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ОПАСНОСТ од ГУШЕЊЕ Мали делови. Не за деца под 3 години. • 2,4 GHz • Вози напред, назад, лево и десно • Скала : 1 : 24 • 4x bat и 2x aaa батерии потребни (не се вклучени) • Возраст 3+ • Приближно време на полнење : 5 мин • Максимална брзина( mph) : 6,8 • Максимално време на работа : 40 мин.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката