• Новак
Џери Ли Новороденче Мојот Прв Мики Маус Краток Ракав Onesie

Џери Ли Новороденче Мојот Прв Мики Маус Краток Ракав Onesie

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Пазар Продавачот Појас Штекер специјализира во Продажба-Цена Долга Нога Пижами Сетови и облека додатоци за мажи, жени и деца. Ние носиме квалитетни ремени, паричници, облека за глава, додатоци за ладно време, пижами, вклучувајќи Комплети За Пижами за Доенчиња. Многу артикли имаат намалени или повратни цени и повеќето нарачки се испраќаат во рок од еден работен ден. Новороденче Мојот Прв Мики Маус Краток Ракав Onesie. Изработени од 100% памук. Ткаенина за дишење. Секојдневен стил. Мики логото. Функционален. Предвремено затворање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката