• Новак
Спектра Премиум Фн Резервоар За Гориво Полнење Вратот

Спектра Премиум Фн Резервоар За Гориво Полнење Вратот

Rating 
DEN 1603.68

Достапност
Производот е достапен

Иновативното инженерство, технологијата на производство и контролата на квалитетот обезбедуваат Вратот За Полнење На Резервоарот За Гориво Со Премиум Спектри да ги исполни или надмине перформансите на оригиналната опрема што ја заменуваат. Многу производи бараат Соодветни Фитинзи специфични за возилото Изберете : 2005-2008 ХОНДА ПИЛОТ 6 Цил 3,5 Л 2005-2006 АКУРА МДХ 6 Цил 3,5 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката