• Новак
Талмаж Слешер Стил Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

Талмаж Слешер Стил Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

Rating 
DEN 223.52

Достапност
Производот е достапен

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашата 100% Памучна Унисекс маица во Стилот На Белиот Талмаж Во Стилот На Екипажот го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Стил На Слешер Талмаж отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката