• Новак
Женска Лабава Канцелариска Туника Маици Со Кружен Врат Со Долги Ракави Високи Ниски Пуловери Печатени Мачки Преголеми Обични Џемпери Дуксери Врвови Есенски Блузи

Женска Лабава Канцелариска Туника Маици Со Кружен Врат Со Долги Ракави Високи Ниски Пуловери Печатени Мачки Преголеми Обични

Rating 
DEN 383.84

Достапност
Производот е достапен

Женска Лабава Канцелариска Туника Маици Со Кружен Врат Со Долги Ракави Високи Ниски Пуловери Печатени Мачки Преголеми Обични Џемпери Дуксери Врвови Есенски Блузи За Дами Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Врат На Екипажот Долги Ракави Лабава Туника,Дами Писма Печатени Секојдневни Маици,Жени Тркалезни Врат Високо Ниско Пуловер Блузи,Жени Type Плус Големина Маици Тип На Шема : Печатени Букви,Печатење Мачки,Еднобојна,Висока Ниска,Средна Должина Боја : Црна, Зелена, Сива, Розова, Каки, Бела, Црвена Вино, Темно Сина, Сина (По Избор)Големина : Xs, S, M, L, Xl, Xxl, 3xl, 4xl, 5xl (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Материјал : 92% Памук, 8% спандекснеклин : Ѓердан На Екипажот : Должина На Колковите Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Aut, Fall, Зима Прилики : Секојдневен, патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Едноставни, но блузи во моден стил со долг ракав што ќе ви се допаднат. Оваа блуза на вратот на екипажот е неопходна заumn и Зима.2. Совршен со панталони, фармерки и хеланки, може да се носат кога датираат, работат, патуваат, партија, повик, одмор, итн.3. Секојдневен стил, погоден за работа, канцеларија, датум и враќање дома.Содржина на пакетот : 1 х Врвови (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Материјал : 92% Памук, 8% Големина На Спандекс : XS, S, M, L, XL, XXL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Карактеристики : Врат На Екипажот,Тркалезен Врат,Долг Ракав,Печатени Букви Од Мачки,Високо Ниско,Пуловер,Лабаво Вклопување,Плус Големина, Средна Должина. Едноставни, но блузи во моден стил со долг ракав што ќе ви се допаднат. Оваа блуза на вратот на екипажот е неопходна заumn и Зима. Совршен со панталони, фармерки и хеланки, може да се носат кога датираат, работат, патуваат, партија, повик, одмор, итн. Секојдневен стил, погоден за работа, канцеларија, датум и враќање дома.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката