• Новак
Женски Лесен Дух Патување Време Лизга-на

Женски Лесен Дух Патување Време Лизга-на

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Верувањето дека удобноста не значи компромис за стилот, Лесниот Дух дизајнира обувки, облека и додатоци за жени, користејќи иновативни технологии за да создаде разноврсен модерен производ. Производител : Тип На Стил На Лесен Дух : Колекција На Мазги : Лесна Должина На Ракавот На Духот : Материјал : Кожа/Текстил/Тип На Ткаенина Направена Од Човек : Специјалност За Велур : Мешани Медиуми Шифра : Бх4759265 Женски Мазги. Велур. Карирана Патика.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката