• Новак
Класични Додатоци Сторигами Водоотпорен Лесен Преклопен Двор Дневна Кочија Покритие, Споменик Греј

Класични Додатоци Сторигами Водоотпорен Лесен Преклопен Двор Дневна Кочија Покритие, Споменик Греј

Rating 
DEN 751.84

Достапност
Производот е достапен

Колекцијата Storigami® Со Класични Додатоци : повисок стандард во уметноста на преклопување на капакот. Уреден, структуриран, удобен. Овие корици користат наменски планински и долински шевови за да создадат природно искуство на преклопување. Вашиот капак За Сторигами ќе се преклопува во податлива големина секој пат и двојно побрзо од обичниот капак. Ако ја цените ефикасноста на складирањето и одржувањето уреден дом, ова се кориците за вас. Storigami® го рационализира вашиот процес, овозможувајќи ви Да Откриете Повеќе време на отворено. Уникатната конструкција создава природно искуство на преклопување со користење на стратешки планински и долински шевови*. Сторигами е совршен за помали простори; капакот се преклопува во големина на обичен капак. Водоотпорната ткаенина обезбедува заштита од сите сезони од елементите, вклучувајќи УВ зраци, полен и лисја. Одговара на кочии до 78 "Л х 34" В х 34 " Ч**. Обезбедуваме Едногодишна Ограничена Гаранција на нашите навлаки за мебел За двор Сторигами. *Нашиот иновативен дизајн е во очекување на патент. **Не е дизајниран за целосно покривање на нозете.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката