• Новак
Патување Колекција Жени Олесија Тру Удобност Пена Тока Еспадрил Клин Сандали

Патување Колекција Жени Олесија Тру Удобност Пена Тока Еспадрил Клин Сандали

Rating 
DEN 815.84

Достапност
Производот е достапен

Фати некои летни зраци и можеби неколку комплименти Во Сандалата На клин Олесија еспадрил од Колекцијата Патување. Овој летен стил нуди совршена комбинација на елегантна, но лежерна со нивната луксузна веганска кожа, лента за прсти, ремен за глуждот со тока и отворен квадратен прст. Влошката од 4 mm tru comfort foam ќе ги остави вашите стапала да се чувствуваат како да се на облак 9. Висина на петицата : 4 3/4-инчи. Тип На Пета : Клин . Висина на платформата : 1 1/2-инчен. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Тока. Тип На Ремен : Глуждот. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Обични Чевли. Сандали.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката