• Новак
Инктастик Чарлстон Хоризонт Гранџ Подарок Бебе Девојка Фустан

Инктастик Чарлстон Хоризонт Гранџ Подарок Бебе Девојка Фустан

Rating 
DEN 255.84

Достапност
Производот е достапен

Покажете ја својата гордост за градот во кој сте родени! Чарлстон Хоризонтот Гранџ Доенче Фустан, е совршен подарок за да ја покажете својата гордост за вашиот град или да купите како сувенир. Inktastic Чарлстон Хоризонтот Гранџ Новороденче Фустан Женски Бел 12 Месеци. Градска гордост. Чарлстон Хоризонтот Гранџ Доенче Фустан, е совршен подарок за да ја покажете својата гордост за вашиот град или како сувенир. Вашето малечко ќе биде преслатко и удобно во овој 100% чешлан памучен фустан од 1х1 бебешко ребро!. Конструкција на страничен спој за исклучителен квалитет и издржливост. Хедер е 88/12 чешлан памук/полиестер. skylines charlestone западна вирџинија силуета роден новина одмор.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката