• Новак
Микилон Женски Фустан На Продажба Жени Плус Големина Печатени Чек Ракав Партија Вечерна Наметка Долг Макси Фустан Женска Облека Dlearence Фустани Црна XL

Микилон Женски Фустан На Продажба Жени Плус Големина Печатени Чек Ракав Партија Вечерна Наметка Долг Макси Фустан Женска Облека

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Производот е достапен

Жените Плус Големина Печатени Чек Ракав Партија Вечер Наметка Долго Макси Фустан ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. ①Информации за производот сезона : Летен Пол : Женски Повод : Дневен Материјал : Полиестерски Стил : Секојдневен, Моден Јака : Вклопување На Вратот : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи). +Табела Со Големини. Големина : С Сад Големина : 4 Велика Британија Големина : 8 Еу Големина : 32 Биста : 111см/43.70" Ракав : 41см/16.14 "Должина : 131см/51.57" . Големина : М Сад Големина : 6 Велика Британија Големина : 10 ЕУ Големина : 34 Биста : 115см/45.28 "Ракав : 42см/16.54 " Должина : 132см/51.97" . Големина : Л Големина НА САД : 8 Велика Британија Големина : 12 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 36 Биста : 119см/46.85 "Ракав : 43см/16.93 " Должина : 133см/52.36" . Големина : XL Сад Големина : 10 Велика Британија Големина : 14 Еу Големина : 38 Биста : 123cm/48.43 "Ракав : 44cm/17.32 " Должина : 134cm/52.76" . Големина : XXL Сад Големина : 12 Велика Британија Големина : 16 Еу Големина : 40 Биста : 127cm/50.00 "Ракав : 45cm/17.72 " Должина : 135cm/53.15" . Големина : XXXL Сад Големина : 14 Велика Британија Големина : 18 Еу Големина : 42 Биста : 131cm/51.57 "Ракав : 46cm/18.11 " Должина : 136cm/53.54" . `+Клучни Зборови. Жените 2023 Пролет Лето Туника Фустан V Вратот Повик Лабава Тече Замав Смена Фустани Женски Повик Лабава Сарафан Долги Ракави Сплит Макси Фустани Плажа Со Џебови Цветни Печати Ретро Ресел Боемски Миди Екипажот Вратот Чад Еластична Половината Нивоа Завиткајте Појас Полите А-Линија Резервоар Тенок Фит Партија Клуб Сонце Замав Лизгач Слатка Симпатична Сплит Вечер Коктел Деверуша Свадба Шарени Висок Половината Боди Молив Чипка Разгоре Солидна Формална Чај Шпагети Должина На Коленото Шупливи Надвор Секси Основни Страна Мода Едно Рамо Дневна Домот Плус Големина Квадратни Издувам Копче Надолу Бебе Кукла Тексас Канцеларија Каул Вратот Леопард Империја Fall Работа Кросовер Стандардна Маица Прикривање 30-Дневно Враќање На Парите Ветување : Во Рок Од 30 Дена Ако Не Го Сакате, Само Вратете Ја Стоката Во Нашиот Магацин И ќе Ви Вратиме. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. Ве молиме изберете ја соодветната големина според табелата со големини или нашиот опис пред да ја купите. Фустан За Жени На Продажба Дозвола. Овој женски фустан од нас е погоден за повеќето прилики. Тоа е добар избор и за дома и за излегување. Дозвола Жени Модни Фустани.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката