• Новак
Затемнет ЛЕД Драјвер, Лед Возач Безбедна Изолација Лесна Пренослива Термичка Заштита Цврст Издржлив За Светла На Кабинетот За Изложбени Светла

Затемнет ЛЕД Драјвер, Лед Возач Безбедна Изолација Лесна Пренослива Термичка Заштита Цврст Издржлив За Светла На Кабинетот За

Rating 
DEN 415.84

Достапност
Производот е достапен

ЗАТЕМНЕТ ЛЕД Драјвер, Лед Возач Безбедна Изолација Лесна Пренослива Термичка Заштита Цврст Издржлив За Светла На Кабинетот За Изложбени Светласпецификација : Тип На Ставка : ЛЕД Драјверматеријал : Абсвеит : Прибл. 154g / 5.4 oz Size : Прибл. Должина x Ширина x Висина 115 x 45 x 30mm / 4.5 x 1.8 x 1.2 влезен Напон : 100-240 VFrequency : 50 HZ/60 HZOutput Напон : 24voutput Струја : 2aoutput Моќ : 48w Максимална Максимална Температура На Околината : 40 Степени Целзиусови Оценета Максимална Температура : 70 Степени Целзиусови Работен Век : 5 Години Пакет Листа : 1 x Led Drive4 x завртка [затворен ] приклучокот за ожичување е целосно покриен Со покривен лист И изолиран За да се обезбеди . Автоматски против краток спој, пренапон, прекумерна струја и прекумерна температура. [AC До DC Трансформатор] 48 Watt, влез, 100-240 VAC, 50-60 Hz, излез, DC24 V постојан напон 2 A Maximum.It светилки и го продолжува работниот век на светилките.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката