• Новак
Синиот Сјај Камче Неправилна Форма Неминерален Аквариум Декор Креативни Сјајни Камења За Саксии

Синиот Сјај Камче Неправилна Форма Неминерален Аквариум Декор Креативни Сјајни Камења За Саксии

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

Опис : Ставете ги овие калдрма камења на работ на пешачката патека, цветните леи и други места, а потоа откако ќе поминете сончева светлина во текот на денот, тие ќе испуштаат сино или зелено светло до три часа, што може да ја направи вашата градина поубава.Се карактеризира со еднократно, работниот век на овие калдрма камења може да достигне 15 години, и тие имаат заслуги на без мирис, не-радиоактивни и еколошки.Овие калдрма камења се направени од смола материјал.Дијаметарот на еден камен од калдрма е околу 2,2 см.Можете да ги користите за украсување на градината, аквариумот и така натаму.Име на ставка : Калдрма Материјал : Ресинсајз : микс-боја* : 10смх10смх2, 75см/3, 94инкс 3, 94инкс 1, 08инбела : 7, 95смх7, 55смх3, 6см/3.13инкс 2, 97инх1, 42инжолта : 20смх10смх5см/7, 87инх3.94инкс 1, 97грин : 10, 05смх6, 5смх2, 9см/3.96инкс 2, 56инкс 1, 14инпинк : 7смх5, 5смх4см/2.76инкс 2, 17инкс 1, 57светло сино : 10смх10смх3, 3см/3.94инкс 3, 94инкс1, 3светло виолетова : 20cmx10cmx5cm/7.87inx3.94inx1.97indark виолетова : 20cmx10cmx5cm/7.87inx3.94inx1.97nxrass зелена : 8.1cmx6.9cmx2.7cm/3.19inx2.72inx1.06norange жолта : 20cmx10cmx5cm/7.87инх3.94инкс1.97светло Портокалово : 20смх10смх5см/7.87инх3.94инкс1.97индаркблу : 10смх10смх2.9см/3.94инкс 3, 94инкс 1, 14набелешки : околу 50 парчиња камења, количината може да има 1-3 парчиња повеќе или помалку. Се надевам дека ќе разберете, благодарам.Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 50 Х Прозрачни Камчиња Камења Ставете ги овие калдрма камења На работ на пешачката патека, цветните леи и други места, а потоа откако ќе поминат сончева светлина во текот на денот, тие ќе испуштаат сино или зелено светло до три часа, што може да ја направи вашата градина поубава. Се карактеризира со еднократно, работниот век на овие калдрма камења може да достигне 15 години, и тие имаат заслуги на без мирис, не-радиоактивни и еколошки. Овие калдрма камења се направени од смола материјал. Дијаметарот на еден камен од калдрма е околу 2,2 см. Можете да ги користите за украсување на градината, аквариумот и така натаму.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката