• Новак
Сафавиех Млп Микро-Јамка Сина Слонова Коска

Сафавиех Млп Микро-Јамка Сина Слонова Коска

Rating 
DEN 551.68

Достапност
Производот е достапен

Сафавиех Млп428м Микро-Јамка Сина / Слонова Коска Колекцијата Микро-Јамка е за прекрасни текстури, топли бои и декор-паметни дизајни. Рачно тафтувани со употреба на 100% чиста волна во густ куп со јамка, килимите Со Микро-јамка се меки под нозете и се нудат во голем избор на обрасци за збогатување на изгледот и чувството на секој декор во просторијата. Сафавиех МЛП428М Микро-Јамка Сина / Слонова Коска.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката