• Новак
МЕЧКА 12 Месеци Бебе Момчиња Панталони Облека Новороденчиња Момчиња Fall Зимска Облека Цртан Филм Животински Принт Долг Ракав Качулка Панталони Во Собата, Бела

МЕЧКА 12 Месеци Бебе Момчиња Панталони Облека Новороденчиња Момчиња Fall Зимска Облека Цртан Филм Животински Принт Долг Ракав

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Производот е достапен

❉Ткаенината е мека, удобна и пријателска за кожата и одговара на нежната кожа на бебето. Придружувајте го вашето бебе преку топлата aut и зима. Користи модерен и нов стил, погоден за различни прилики, давајќи му на вашето бебе уникатно искуство со носење~. ❉Set зима бебе момчиња облека во собата/новороденче момче повик облека/дете момчиња долги ракави облека во собата. Материјал : Користење на дишечка и удобна памучна ткаенина, пријателска за кожата и мека. Дизајн : Fall зима облека за панталони за новороденчиња/мали деца. Пријатна јака со качулка, долг ракав, цртан филм елемент за печатење животни, цело бело, што одговара на пар панталони. Посебен и нов стил, погоден за секојдневно носење на момчето. Прилика : погоден е за секакви дневни прилики, особено за разни забавни настани, семејни вечери, снимање на отворено, патување и одмор. Големини : 0-3 Месеци/3-6 Месеци/6-12 Месеци/12-18 Месеци. Списокот Вклучува : 1x Топ + 1x панталони. Сезона : Fall, зима. Боја : Бела. Метод на перење : машинско перење/миење раце.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката