• Новак
Дневно Време И Билет-Етикети По Лист

Дневно Време И Билет-Етикети По Лист

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на достапност.Ветуваме дека нема да зажалите што го купивте.4.25" х 9.75 " 3-Дел, Предвремени, Јаглехидрати Испреплетени од дното на тврдата копија, во центарот, бела дупка за џвакање чувствителна на притисок удрена на врвот за лесно објавување 10 Етикети / Знамиња По билетпакувани 250 По кутија Дневно Време И Билет-10 Етикети По Лист (3-Дел) (Форма ЈТ-10-ПСЖ) (250 По Кутија).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката