• Новак
Инктастично ајде да бидеме Сирени Бранови И Сирена Опашка Подарок Мало Дете Момче Или Мало Девојче Маица Со Долги Ракави

Инктастично ајде да бидеме Сирени Бранови И Сирена Опашка Подарок Мало Дете Момче Или Мало Девојче Маица Со Долги Ракави

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

Ајде Да бидеме Сирени Мало Дете Маица Со Долги Ракави Со сирена опашка и бранови. Инктастично ајде да бидеме Сирени Бранови И Сирена Опашка Мало Дете Со Долги Ракави Унисекс Ретро Хедер Чад 3Т. симпатичен подарок за одмор на плажа за браќа и сестри или братучеди. Ајде Да бидеме Сирени Мало Дете Маица Со Долги Ракави Со сирена опашка и бранови. 4.5 мл. 100% чешлан памучен фин дрес (хедер е 93/7). Топстич ребрести јака и манжетни. Лентата од рамо до рамо ја поддржува ткаенината од прекумерно истегнување и обезбедува долготраен квалитет. boodlebug смешни хумор пливаат пливач океанот роденден овозможува дете вака ќерка внука внука светло обоени темно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката