• Новак
Модерен акили вртлив акцент стол за барел стол за хотелска дневна соба Модерен стол За одмор морнарица ткаенина

Модерен акили вртлив акцент стол за барел стол за хотелска дневна соба Модерен стол За одмор морнарица ткаенина

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Производот е достапен

Модерен акили вртлив акцент столче за барел стол за хотелска дневна соба / Модерен стол За одмор Морнарица Ткаенина Димензија На производот : 42.9"*41.3"*25.6"Големина На Пакување : 43.7"*42.1"*25.9"Н. В : 28 КГСГ.W : 33 KGSStyle : Модерен Рекреативен Вртлив Финиш : Лен И Бежематеријали : Метал, Тапациран (Седиште), Тркалца, Композитно Дрво Удобно И Издржливо : onomономски закривен грб и меко обложено седиште обезбедува поголема удобност за вас или вашите гости кога уживате во оброците • Луксузни Материјали : Ленена Ткаенина, мека на допир, издржлива, флексибилна, не збрчкана, Метални нозе без избледување, без ' рѓа, цврста, ефективна заштита на подот • Широка употреба : погоден за секоја Околина, Совршен За Дневна Соба, Спална Соба, Канцеларија, Простор За Прием, Студентски Дом, Исто Така, Стол За Суета За Платно • Издржлива Основа И Тркалца : Столот Прифаќа стабилна ѕвездена основа и го опремува со вртливи тркала, брзо движење и одржување на брз работенhyам. Овој стол може да носи околу 250 килограми * сладок Подарок : грб На Столчиња за Школки : изгледа како големо полно срце, можете да ги подготвите овие слатки и интимни столчиња за одмор за вашето семејство и вашите пријатели. Лесно е да ги инсталирате, информации За Контакт We Chat : sellchairs или QQ 1420553256 Модерен Акили вртлив акцент стол барел стол за хотел дневна соба / Модерен одмор стол морнарица ткаенина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката