• Новак
Симплмасигени Женски Долг Ракав Фустан Дозвола Лето Fashion Мода Жени Солидна Свртете Го Вратот Долги Ракави Копчиња Обична Работа Свечен Фустан

Симплмасигени Женски Долг Ракав Фустан Дозвола Лето Fashion Мода Жени Солидна Свртете Го Вратот Долги Ракави Копчиња Обична

Rating 
DEN 111.84

Достапност
Производот е достапен

Модни Жени Цврсти Копчиња Со Долги Ракави Со Вратот Обична Работа Формален Фустан ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, испратете порака до us.Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Платформа супер добро рангирање на податоците3.Повод : Отворено,Плажа,Лето,Забава,Запознавање,Дневна рекреација,Дома.4.Овој Лесен, Фустан е совршен за тие денови!5.Нега на облека : Рачно Перење Препорачајте Или Исушете Го Вашиот Фустан. 6.Моделот На Производот Може Да Варира ве Молиме разберете .Информации за производот : Пол : Женскиполиестер, Спандексдекорација : Копчиња Јака : Свртете Ја Должината На Вратот : Секојдневен, моден, Краток, Свечен, Гроздобер Должина На Ракавот : Лежерна,Секојдневна,Плажа,Тип На Шема На Забава : Цврсто и миење раце и машинско перење е Окпакет вклучува : 1 ПАРЧИЊА Фустан ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. ✿Дизајн : прекрасниот дизајн на ракавите може да ги украси линиите на вашите раце, а уникатниот дизајн на деколте ја покажува вашата деликатна клучна коска и додава допир на женственост. Носете нешто полесно. Елегантните цветни дезени и екстремното совпаѓање на боите се вечни модни елементи. Елегантното здолниште го прави секој ваш потег да изгледа елегантно. ✿Натпревар : овој фустан со долги ракави може да се совпадне со вашите сандали или високи потпетици, клинови, чизми или патики, а слоевитиот ѓердан може да ја направи вашата форма посовршена. Направете да блеснете со блескава светлина и неспоредлива самодоверба во секое време. ✿Прилика : овој фустан со долги ракави совршен за многу временски услови и сезона. Пролет, Топло Лето и Рана Aut. Здружете го со очила за сонце и модерна капа за одмор, работа, дом, канцеларија, забава, гостин на свадба, коктел, плажа, одмор, состанок, пикник, шопинг, патување итн. Влегува насекаде. Избор на подарок : Погоден За давање на семејството, пријателите или колегите како подарок за роденден или подарок за одмор за збогатување на нејзината гардероба. ✿Обезбедување квалитет : ние сме посветени да им обезбедиме на нашите клиенти најдобри производи и најразумни цени и да извршиме строга проверка на квалитетот пред породувањето. За да се обезбеди вашето задоволство од шопинг. Ве молиме проверете ја нашата табела со големини пред да ја купите. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не и ние сме подготвени да одговориме на вашите прашања.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката