• Новак
Buytra 1: куклена куќа мини легура тапа симулација вода допрете модел играчки

Buytra 1: куклена куќа мини легура тапа симулација вода допрете модел играчки

Rating 
DEN 3855.52

Достапност
Производот е достапен

Функција : . Материјал : легура. Големина : 13*13мм. Количина : 2 парчиња. Погоден за : 1 : 12 Минијатурна Куклена Куќа. . Пакет Листа : . 2 * Мини Легура Славина Детска кукла куќа играчка. Подароци за деца за време на празниците. Преправајте се дека играте за деца.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката