• Новак
Јаже, Ремен, Јаже За Врзување, Јаже За Пакување, Мрежа За Засенчување, Јаже За Влечење, Издржливо Овошно Дрво, Јаже За Прицврстување, Јаже За Коњи, Јаже За Влечење Кре?

Јаже, Ремен, Јаже За Врзување, Јаже За Пакување, Мрежа За Засенчување, Јаже За Влечење, Издржливо Овошно Дрво, Јаже За Прицврстување,

Rating 
DEN 367.84

Достапност
Производот е достапен

Јаже, Ремен, Јаже За Врзување, Јаже За Пакување, Мрежа За Засенчување, Јаже За Влечење, Издржливо Овошно Дрво, Јаже За Фиксирање, Јаже За Коњи Карактеристика : Количина : 1 парчиња Материјал : боја на ткаенина : Бела, големина На Производ : 5м/16,4 ftpacking големина : 10х5х5см/3, 94х1, 97х1, 97ин Бруто тежина : 98гр/0,22 фунти Опис : ● еден сет ● - нашата Сончева Сенка 5 Метри Јаже.●Најдобар квалитет● - нашето јаже за чадор е изработено со висок квалитет со максимална издржливост. тоа е корозија погодна за употреба двор. `+НАЈДОБАР ДИЗАЈН - Нашата јаже за чадор за сенка за да одговара на мрежата за сенка, така што не е прикачена директно на идот. €Прилагодливост-16.4 " Прилагодливи сечење има голема носивост која во голема мера одговара на различни големина сенка едра. Нашата сенка јаже ќе го задржи вашиот стабилен на ветрот. ●Широка примена● - Нашето јаже за сенка е погодно за инсталација на триаголна или правоаголна нијанса. Лесен е за употреба. Можете да ја монтирате вашата сенка помеѓу дрвјата, помеѓу ѕидовите или каде сакате. Содржина на пакетот : 1 x Материјали за Влечење Јаже За Сончање : 100% нови, изработени од висококвалитетни материјали, безбедни и сигурни. Дизајн : УВ блок за заштита од штетни УВ зраци и директна сончева светлина. Блокирање на штетните сончеви зраци без заробување на топол воздух подолу. Сенка едра се направени ОД ув отпорни Висока густина Оксфорд ткаенина сенка ткаенина со силна шиење. Ткаенината има бариера за дишење со висока густина, додека ефикасно ја намалува топлината и ја штити кожата. Материјалот што дише е дизајниран да овозможи да помине ладен воздух и светлина, подобра вентилација и удобен простор за да се овозможи поминување на дождовницата за да нема стоечка вода. Прилики : Широко користени во дворови, дворови, градини, базени, области за скара, езерца, дворови, дворови, дворови, дворови, паркови, гаражи, перголи, песочни кутии или други прилики на отворено. Употреба : постојат издржливи Д-прстени Од Нерѓосувачки челик на секој агол што можат лесно да се прикачат на која било цврста точка на прицврстување, обезбедувајќи заштита од сонце и персонализиран дизајн каде што ви треба. Забелешка : се трудиме да понудиме 534% производ и услуга, доколку имате некое прашање или проблем со тоа, слободно контактирајте не, ние ќе одговориме што е можно побрзо и ќе изработиме задоволно решение за вас!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката