• Новак
Епски Графити Есенски Лисја од Несовршена Прашина, Ѕидна Уметност Од Платно Гикли, 37 х37

Епски Графити Есенски Лисја од Несовршена Прашина, Ѕидна Уметност Од Платно Гикли, 37 х37

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Епски Графити "Есенски Лисја" од Несовршена Прашина, Гикли Платно Ѕидни Уметнички Димензии : 37 "W x 1.5" L x 37 " H giclee уметнички дела, отпечатени на висококвалитетно архивско одделение платно, Направени во САД. Испружени преку решетки од цврсто дрво и подготвени за закачување. Официјално Лиценциран Дигитален Печатење, Уметник : Несовршена Прашина. Димензии : 37 "W x 1.5"L x 37" H. Направени Во САД.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката