• Новак
Panенски панталони летни шорцеви панталони за жени жени мода Две свилени облеки за спиење во ноќта меки обични памами сетови на пижами

Panенски панталони летни шорцеви панталони за жени жени мода Две свилени облеки за спиење во ноќта меки обични памами сетови

Rating 
DEN 351.84

Достапност
Производот е достапен

Fashionенски мода со две парчиња свилена облека за спиење во ноќта мека обични пижами сетови Карактеристики : 1. Дизајн на сет ве тера да изгледате толку убаво, секси, мода и различно.2. или тинејџерски помлади девојки кои се носат во есен или зима.3.идно е изработено од високо квалитетни материјали, издржливо за вашето секојдневно носење. Информации за производот : Сезона : Есен, Винтергер : Womenенски пригода : Обичен, секојдневно, Партиптерн Тип : Солидна должина : Целосен ракав : Fit ture to Sizethickness : Standardsleeve Style : Редовни панталони Должина : Долги панталони за панталони Вклучи : 1 компјутерски блуза+жени панталони Панталони Јанахагонг жени Панталони летни шорцеви панталони за жени 2567 женски мода со две парчиња свилена облека за спиење ноќ, меки обични памами. Големина : S Големина : Мала биста : 85cm/33.46 '' Полови : 66cm/25.98 '' Hip : 92cm/36.22 '' должина на блузи : 50cm/19.69 '' Должина на панталони : 27cm/10.63 ''. Големина : M Големина : Средна биста : 90cm/35.43 '' Полови : 70cm/27.56 '' Hip : 99cm/38.98 '' Должина на блузи : 51cm/20.08 '' должина на панталони : 28cm/11.02 ''. Големина : L Големина : Голема биста : 95см/37,40 '' на половината : 74cm/29.13 '' Хип : 106cm/41.73 '' Должина на блузи : 52cm/20.47 '' Должина на панталони : 29cm/11.42 ''. Големина : XL Големина : X-LARGE BUST : 100 CM/39.37 '' Weist : 78cm/30.71 '' Hip : 113cm/44,49 '' Должина на блузи : 53cm/20.87 '' должина на панталони : 30cm/11.81 ''. Големина : XXL Големина : XX-LARGE BUST : 105 CM/41.34 '' Weist : 82cm/32.28 '' Hip : 120cm/47.24 '' должина на блузи : 54cm/21.26 '' Должина на панталони : 31cm/12.20 ''.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката