• Новак
Девојки за девојчиња Утоимкио Девојки од сандали со големина на мали чевли бебе девојки слатки модни цврсти лак лак без лизгање меки сандали на плажа

Девојки за девојчиња Утоимкио Девојки од сандали со големина на мали чевли бебе девојки слатки модни цврсти лак лак без лизгање

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Utoimkio Toddler Girls Sandals Size 7 Toddler Shoes Baby Girls Cute Fashion Solid Color Bow Non-slip Soft Sole Beach Sandals Toddler Shoes Baby Girls Cute Fashion Solid Color Bow Non-slip Soft Sole Beach Sandals Description It is made of high quality materials,Soft hand feeling, Нема никаква штета на вашето бебе прекрасен и шармантен дизајн достапен, направете го вашето бебе поубав пол : девојчиња единствен материјал : гумен моден елемент : Стил на лак : Обичен, Модна белешка : Должина на влошка = должина на стапалото+0,8 см м, значи стандардна ширина, ве молам Дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. Ако не сте сигурни која големина или други проблеми, ве молиме контактирајте не за да бидете сигурни дека ќе изберете точна големина. Поради поставување на светлина или дисплеј, ве молиме разберете дека може да има содржина на пакетот за разлики во боја : 1 пар бебешки чевли што се однесуваат на Age Label Size Inner Lather Neuukussusutable for15-18 месеци2113.5cm/5.31'''22.55.56.5 Toddler18-24 месеци214cm/5.51'''2367 Todler2-2.5.51444444444.56.56.5.5cm/5.71''2478 Toddler2.5-3 Years2415cm/5.91''257.58.5 Toddler3-3.5 Years2515.5cm/6.10''2689 Toddler4-4.5 Years2616.5cm/6.50''27910 Little Kid4.5-5 Years2717cm/6.69''281011 Little Kid5 .5-6 години2817.8cm/7.01''2910.511.5 Little Kid6.5-7 hages2918.5cm/7.28''301112 Little Kid7.5-8 hasers3019cm/7.48'''311111111111111111111111111111111111111111111111111.512.5little kidrecmompled старост : 21. Должина : 13.5cm/5.31''EU : 22.5 UK : 5.5 US : 6,5sutable for : toddler Recommended Age : 18-24 месеци Големина на Label : 22 Innner должина : 14 CM/5.51''EU : 23 UK : 6 US : 7 SUTABLE за : Детлеррекција на возраст : 2 -2,5 години Големина на броеви : 23inner должина : 14,5cm/5.71''Eu : 24 UK : 7 US : 8 Sutable for : toddler Recommended Age : 2.5-3yearslabel Големина : 24inner должина : 15cm/5.91''''EU : 25uk : 7.5us : 8.5sutable за : Toddler Recommended Age : 3-3,5 години Големина : 25 Inner должина : 15,5cm/6.10'''EU : 26 UK : 8 US : 9 Sutable for : Toddler Recommend Age : 4-4,5 години Големина на броеви : 26inner должина : 16,5cm/6,50'eu : 27uk : 9us : 9us : 9us : 9us : 9us : 9us : 9us : 9us : 9us : 9us : 9us : 9us : 9us : 9us : 9us : 9us : 9us : 9us : 9us : 9us : 9us : 9us : 9us : 9us : 9us : 9us : 9us : 9us : 9us : 9us : 9us : 9us : 9us : 9us : 9us : 9us : 9us : 9us : 9us : 9us : 9us : 10sutable for : Мала Kidrecmented Age : 4,5-5 haperbel Големина : 27 ВНИМАНИЕ ДОЛГА : 17см/6,69'''EU : 28uk : 10us : 11sutable for : мало Kidrecommend orge : 5,5-6 години Големина на површина : 28inner должина : 17,8cm/7.01 '' ЕУ : 29uk : 10.5us : 11.5 Sutable for : Мало Кидрекомперирана возраст : 6,5-7 години Големина на броеви : 29 INNER Должина : 18.5cm/7.28''EU : 30 UK : 11us : 12sutable for : Мало Кирекомпсана возраст : 7,5-8 години Големина : 30 INNERNER Должина : 19cm/7.48'''EU : 31 UK : 11.5us : 12.5sutable for : мало дете добредојде во utoimkio.don не се грижите скапи такси за испорака. Колку повеќе ќе купите, толку повеќе ќе заштедите!. Девојки за девојчиња Утоимкио Девојки со големина 7 чевли за мали деца бебешки девојки симпатична мода цврста боја лак без лизгање меки единствени сандали на плажа. Чевли за мали деца бебе девојки симпатична мода цврста боја лак што не се лизга меки сандали на плажа. Девојки за девојчиња Утоимкио Девојки со големина 7 чевли за мали деца бебешки девојки симпатична мода цврста боја лак без лизгање меки единствени сандали на плажа. Изработено е од високо квалитетни материјали, меко чувство на рака, нема никаква штета на вашето бебе. Прекрасен и шармантен дизајн достапен, направете го вашето бебе поубаво. Пол : Девојки. Единствен материјал : гумен моден елемент : Стил на лак : Обичен, мода. Девојки за девојчиња Утоимкио Девојки со големина 7 чевли за мали деца бебешки девојки симпатична мода цврста боја лак без лизгање меки единствени сандали на плажа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката