• Новак
Инктастична Атланта Џорџија Хоризонтот Силуета Патување Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Инктастична Атланта Џорџија Хоризонтот Силуета Патување Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Rating 
DEN 303.84

Достапност
Производот е достапен

Атланта Џорџија Маица за Мали деца има силуета на хоризонтот на градот во бело за забавен сувенир за патување или подарок за гордост во родниот град. Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Inktastic Атланта Џорџија Хоризонтот Силуета Патување Дете Краток Ракав Маица Унисекс Фудбал Црно-Бело 4 T. маиците со Цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. сувенир мајчин одмор роден град градови сад подарок гордост дете предучилишна детска облека облека hws.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката