• Новак
Ѓердан од приврзоци за зачувување на приврзокот за залепеност на стакло

Ѓердан од приврзоци за зачувување на приврзокот за залепеност на стакло

Rating 
DEN 239.84

Достапност
Производот е достапен

Ѓердан за приврзоци за приврзоци за лупа за греење стакло декоративи ѓерданскрипција : 100% сосема нов и висок квалитет. Специјален дизајн и уникатна структура, популарна ставка. Долг синџир на џемпери. Тоа ќе биде голем подарок за баба или семејство. Зголемување на стаклото. Висок квалитет : Одличен и удобен за носење. Тоа е нетоксично, безопасно, преносно, не е лесно да Подарок за себе. Добро дизајниран-неговиот посебен дизајн ќе ве направи да изгледате уникатно . широко применливо : погоден за сите прилики. Како свадби, забави - тоа ќе ве направи убави.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката