• Новак
AC DC адаптер за серија ASUS ET2220IUTI; ET2220IUTI-B ET2220IUTI-B005K; ET2220IUTI-B006K ET2220IUTI-B008K; ET2220IUTI-B009K ET2220IUTI-B010K; ET2220IUTI-B018K ET2220IUTI-B019K

AC DC адаптер за серија ASUS ET2220IUTI; ET2220IUTI-B ET2220IUTI-B005K; ET2220IUTI-B006K ET2220IUTI-B008K; ET2220IUTI-B009K

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Производот е достапен

Pk Power AC DC адаптер за серија ASUS ET2220 IUTI; ET2220 IUTI-B001 M ET2220 IUTI-B005 K; ET2220 IUTI-B006 K ET2220 IUTI-B008 K; ET2220 IUTI-B009 K ET2220 IUTI-B010 K; ET2220 IUTI-B018 K ET2220 IUTI-B019 K. Во однос на употребата, гаранцијата и другите проблеми со производот, прво испратете е -пошта и контакт со нашиот центар за услуги на клиентите. Замена за вашите сопствени интереси и безбедност, доколку има некаква абнормална состојба при користење на производот, Ве молиме веднаш престанете да го користите и контактирајте со нашиот центар за услуги на клиентите. . Како да не контактирате со нас? . Можете да контактирате директно од вашата сметка. Пронајдете го нарачката и кликнете на копчето "Проблем со оваа нарачка? Со задоволство ќе решиме каква било замена на проблемот за вас во рок од 24 часа. Вашата поддршка за нашиот бизнис и вашето трпеливост во врска со ова прашање ќе биде навистина ценета. Влез : 100-240 V 50-60 Hz Конектор : Како слика-Ве молиме, потврдете ги спецификациите и големината на приклучокот пред да купите! Ако не можете да бидете сигурни, PLS се чувствува слободно да не контактирате. Производите за PK-моќ се овластени CE / FCC / ROHS, тестирани од производителот за да одговараат и / или да ги надминат спецификациите на OEM. OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Над струја за заштита на излезот. SCP : Заштита на излез на краток спој). 【Премиум материјал】 : Направено од врвни материјали и се прикажани со ретардант на пламен V-0, OVP, OCP, SCP заштита, би била многу безбедна од другите. Lifeивотот на напојувањето е подолг од другите производи, што го прави издржлив и достапен производ . 【Загрижете се бесплатно】 : Pk Power понуди 30-дневно враќање без проблеми и размена на замена од 12 месеци, ве молиме, ве молиме, бидете слободни да контактираат со нас во секое време ако Имате други прашања.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката