• Новак
советски јакни Палто Топло Девојче Јакни Мали Деца Бебе Момчиња Девојчиња Цртан Филм Диносаурус Виножито Маскирна Патент Ветроупорни Издувани Јакни За Деца

советски јакни Палто Топло Девојче Јакни Мали Деца Бебе Момчиња Девојчиња Цртан Филм Диносаурус Виножито Маскирна Патент Ветроупорни

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Топло Девојче Јакни Дете Деца Бебе Момчиња Девојки Цртан Филм Диносаурус Виножито Маскирна Патент Ветроупорни Издувани Јакни За Деца Стил : Мода. Материјал : Полиестер. Пакетот вклучува : 1пц Јакна. Материјал : Полиестер, Мек И Удобен За Носење. Шаблони : Патент За Детски Дуксер со Слатки и Шарени Печатени Цртани Филмови, Камуфлажа, Виножито, Животни и Диносауруси,Омилена Девојка На Мало Момче.Шарен Дизајн, направете Ги Вашите Деца Да Се Истакнуваат во Запеаната. Повод : Момче Лесна Јакна Во Ветровита Пролет, заштитна Од Сонце Во Лето,Ветроупорен Капут Во Fall, Зимска Хауба Ветробран;Палто За Јакна За Бебиња,Одлично За Секојдневниот Живот,но И Убаво За Спортови на Отворено : пешачење,кампување, трчање и пешачење. Крпа, Полиестер. Затворање На Патент.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката