• Новак
душгбне прстени за жени девојки наредени еластични јажиња мониста прстени природа скапоцени камења заеднички прсти прстени за накит

душгбне прстени за жени девојки наредени еластични јажиња мониста прстени природа скапоцени камења заеднички прсти прстени за

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Производот е достапен

Кристални Прстени За Жени Девојки Наредени Еластични Јажиња Мониста Прстени Природа Скапоцени Камења Заеднички Прсти Прстени За Накиткарактеристики : Нашето тело може да ја добие соодветната духовна и моќ од скапоцени камења со различни бои.Ние нудиме 8 видови прстени со монистра што може да се редат во различни стилови на бои за да ви помогнат и да ја добиете целата среќа што ви треба нашиот Камен Прстен е направен од природен кристал од скапоцени камења. Без обоена, без подобрена боја, Не -, Кожа Силните еластични прстени со скапоцени Камења од јаже може да се носат на различни прсти или позиции според вашите желби, тоа е одличен подарок за себе, за вашето семејство и пријатели, Како Што се Денот на Мајката, Божиќ Ако имате какви било прашања пред или по купувањето, ве молиме почувствувајте да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да им дадеме на клиентите најдобро искуство за купување1.Избегнувајте хемикалии 2.Избегнувајте туширање додека носите3.Избегнувајте удар и гребење4.Избегнувајте носење кога многу се потите5.Бришење со мека крпа6.Избегнувајте носење кога спиете КРИСТАЛНИ Прстени ЗА ЖЕНИ Девојки Наредени Еластични Јажиња Мониста Прстени Природни Скапоцени Камења Заеднички Прсти Прсти За Накит.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката