• Новак
Машка Проспера Темноцрвена Држава Вашингтон Пуми Триатлон Име Капка Пуловер Качулка

Машка Проспера Темноцрвена Држава Вашингтон Пуми Триатлон Име Капка Пуловер Качулка

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Ова Име На Триатлон Пуловер За Пуми Во Државата Вашингтон смело ја прикажува вашата непоколеблива поддршка. Се одликува со хауба и џеб од предната торбичка што ќе ве одржува топло и удобно во текот на целиот ден. Одликувајќи се со сублимирана графика, овој обичен дуксер е совршен додаток на вашата колекција Пуми Во Државата Вашингтон. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Со качулка. Официјално лиценциран. Пуловер. Машинско перење. Долг ракав. Бренд : Просфера. Пуловер. Материјал : 100% Полиестер. Увезени. Сублимиран дизајн. Дуксер со средна тежина погоден за умерени температури. Предна торбичка џеб. Хауба со врвки за влечење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката