• Новак
Bigенска женска тафета рипстоп во џебна јакна за ветерници

Bigенска женска тафета рипстоп во џебна јакна за ветерници

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Производот е достапен

Паметните ракави на Tab Tab и трендовски половината за влечење го даваат овој спортски ветерница од Big Chill A Refined Take. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. лесна. Приближно. Должина : 29 ”. Прикачен аспиратор. Затворање на предните зип. Двојни џебови однапред. Влечење на половината; Пакувајте во џебна функција. Нелиран. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката