• Новак
Мијаилима Долна Облека Жени Решетка Жица Слободен Бралет Градник Краток Сет Долна Облека Мрежа

Мијаилима Долна Облека Жени Решетка Жица Слободен Бралет Градник Краток Сет Долна Облека Мрежа

Rating 
DEN 639.20

Достапност
Производот е достапен

Големина : С Биста : 68~84см/26,8"~33,1" Половината : 64-88СМ/25,2-34,6" Големина : М Биста : 72~88см/28,4"~34,6" Половината : 68~92см/26,8"~36,2" Големина : Л Биста : 76~92см/29,9"~36,2" Половината : 72~96см/28.3"~37.8" големина : Xl биста : 80~96СМ/31.5"~37.8" половината : 76~100см/29.9"~39.4" големина : 2xl биста : 84~100см/33.1"~39.4" половината : 80~104см/31.5"~41.0" големина : 3xl биста : 88~104cm/34.6"~40.9" половината : 84~108cm/33.1-42.5" долна облека жените мрежа жица слободен бралет градник краток Сет долна облека мрежа карактеристики 1.Овој костум е главно комбинација од чипка и решеткасто предиво за да изгледате поспецијално. 2.Градите се посебен дизајн кој подобро ја истакнува вашата фигура, без челичен прстен, мек и удобен 3.Долна облека ремените за рамо се прилагодливи со тока одзади 4.Ве молиме имајте предвид дека оваа долна облека е погодна за витки луѓе. 5.Може да се носат во затворени простории, Или Во Долна Облека Партија, кога носат меден месец информации за Производот : Сезона : Четири Сезона Пол : Жени Повод : Материјал : Полиестерски Стил : Секојдневен, Како Да се мие : Рачно Миење Ладно што добивате : 1сет Долна Облека ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Големина Биста ПОЛОВИНАТА XL 80~96cm/31.5"~37.8" 76~100см/29.9"~39.4" Големина : XL Биста : 80~96см/31.5 "~37.8 "Половината : 76~100см/29.9" ~39.4 " Машина За Перење. Соодветна сезона : цела сезона. Ако наидете на какви било проблеми откако ќе ја купите стоката, не двоумете се да контактирате со нас! Ние ќе се справиме со проблемот за вас во прв пат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката